Продаден Продава
85 000 € Цена м2: 1 545 €
Палио, Чифлик

Палио, Чифлик

Палио, Чифлик, Кавала Детайли
  • Площ: 55 м2
  • Тип Имот: Апарт. 1 спалня
Продава
85 000 € Цена м2: 1 000 €
Палио, Чифлик

Палио, Чифлик

Палио, Чифлик, Кавала Детайли
  • Площ: 85 м2
  • Тип Имот: Апарт. 2 спални
Продава
89 000 € Цена м2: 1 187 €
APARTAMENT

APARTAMENT

Ставрос Аспровалта, Солун, Халкидики Детайли
  • Площ: 75 м2
  • Тип Имот: Апарт. 2 спални
Продава
90 000 € Цена м2: 900 €
Апартамент за продажба в Елефтерес
  • Площ: 100 м2
  • Тип Имот: Самостоятелна къща